Kurumsal Web Sitesi Paketi

Anahtar Teslim Kurumsal Web Sitesi

Firmamızın oto servis merkezleri için geliştirmiş olduğu profesyonel web tasarım paketi sayesinde aynı gün içerisinde teslim alabileceğiniz web sitesini hiçbir teknik bilgiye gerek duymadan rahatlıkla düzenleyebileceksiniz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tasarladığımız kurumsal web site paketi ile müşterileriniz sizleri daha kolay bulacak ve sizleri daha iyi tanıyabilecek.

web site paket

GENEL ÖZELLİKLER

Yönetilebilir %95

%95

SEO %90

%90

Mobil Uyumlu %100

%100

Hız %85

%85

DETAYLI ÖZELLİKLER

Yönetim Paneli

Sistemimizin sahip olduğu kolay yönetim paneli sayesinde, hiç bir teknik bilgiye gerek olmadan web sitenizi kolayca düzenleyebilecek ve sitenizi her zaman güncel tutabileceksiniz.

Arama Motoru Dostu

Oluşturmuş olduğumuz bu sistem arama motorları ile tam uyumlu olduğu için google ve diğer arama motorlarından ziyaretçileriniz web sitenizi rahatlıkla bulunabilir.

Mobil Uyumu

Sizler için oluşturduğumuz kurumsal web sitesi paketi üstün teknolojisi sayesinde mobil ve tabletlerde de en iyi ölçüde görünür, bu sayede ziyaretçileriniz kolaylıkla web sitenizde dolaşabilir.

Galeri

Firmanızın tüm görsellerini bu alanda sınırsız bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Haberler

Bu modülde firmanızın önemli gelişmelerini kolaylıkla paylaşabilir ve sitenize gelecek ziyaretçilerinize anılarınızı haber tadında sunabilirsiniz.

İletişim

İletişim modülü sayesinde irtibat adres, telefon ve haritadaki konumunuza paylaşabilir. İletişim formu sayesinde ziyaretçilerinizden siteniz üzerinden mail alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızı web sitenizdeki butonlara bağlayarak ziyaretçilerinizin sizi sosyal medya üzerinden bulmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Hizmetler

Firmanızın hangi hizmetleri sağladığını müşterilerinize belirttiğiniz takdirde müşteriniz ofisinize gelmeden sizin ne işleri sağladığınızı çoktan öğrenmiş olur.

Kurumsal

Firmanızın tarihçesi ile alakalı tüm bilgileri Kurumsal modülüne girerek ziyaretçilerinize firmanız ile alakalı tüm bilgileri ulaştırabilirsiniz.

Kurumsal Web Site paketimizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Satın alma işlemi için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.